İSİM / ADRESİ AÇIKLAMA

Çocukluk Hiç Biter mi

Serkan Kahyaoğlu / Ocak 2020

Karnaval Radyo, Kidokitle Sihirli Dokunuşlar Podcastlerinin 20.sinde Serkan Kahyaoğlu’nun Emel Hoca Nacar’la çocukluk dönemi hakkındaki söyleşisini bulabilirsiniz. Söyleşide çocukluktan kalan anıların, çocukluğun anlamı, gelişim özellikleri yer almaktadır.

Erken Çocukluk ve Anne Babaların Macerası

Serkan Kahyaoğlu / Ocak 2020

Karnaval Radyo, Kidokitle Sihirli Dokunuşlar Podcastlerinin 19.sunda Serkan Kahyaoğlu’nun Emel Hoca Nacar’la erken çocukluk  ve ebeveynlik hakkındaki söyleşisini bulabilirsiniz. Programda erken çocukluğun tanımı, anne ve babalara düşen görevler, çocukla yakın ilişkinin ne zaman başladığı ele alınmaktadır.

Erkeklerin Babalıkla Sınavı

Serkan Kahyaoğlu / Ocak 2020

Karnaval Radyo, Kidokitle Sihirli Dokunuşlar Podcastlerinin 18.sinda Serkan Kahyaoğlu’nun Emel Hoca Nacar’la erkeklerin baba olunca yaşadıklarını bulabilirsiniz. Bir erkek için babalığın bir tehdit ya da fırsat olması, çocuğun babaya, babanın çocuğa etkisi, anne babanın ilişkisi, babaların çocukluğunun çocuklara etkisi programın temel başlıklarıdır.

Ergeni Kim Korur Hain Kurttan

Serkan Kahyaoğlu / Ocak 2020

Karnaval Radyo, Kidokitle Sihirli Dokunuşlar Podcastlerinin 17.sinde Serkan Kahyaoğlu’nun Emel Hoca Nacar’la ergenlik dönemi ve ebeveynlere öneriler hakkında yaptığı söyleşiyi bulabilirsiniz. Ergenlik bir geçiş dönemidir. Zihnin ve bedenin hızla değiştiği bu dönemde ergenin ihtiyaçları, ergenle ilişki, ergeni takdir ve eleştiri programda ele alınmıştır.

Yeterince İyi Ebeveynlik

Serkan Kahyaoğlu / Ocak 2020

Karnaval Radyo, Kidokitle Sihirli Dokunuşlar Podcastlerinin 16.sınde Serkan Kahyaoğlu’nun Emel Hoca Nacar’la ebeveynlik hakkında yaptığı söyleşiyi bulabilirsiniz. Ebeveynin önce kendine iyi bakması, mükemmel değil yeterli anne baba olması ve çocukla yakın ve karşılıklı ilişki kurmasının etkileri programda tartışılmaktadır.