Öğrenci Buluşmaları 2 : 12.Sınıf ve Mezun – Benim Hayatım Benim Hayallerim

5 Mayıs 2024 tarihinde Vehbi Koç Vakfı iş birliğinde 12. sınıf ve mezun öğrencilerinin katılımıyla YKS öğrencilerine hedef belirleme ve motivasyon konularında bilgi ve yöntemlerin sunulduğu ”Benim Hayatım Benim Hayallerim” semineri gerçekleştirilmiştir

Öğrenci Buluşmaları 2 : 8.Sınıf – Benim LGS’m

5 Mayıs 2024 tarihinde Vehbi Koç Vakfı iş birliğinde 8. sınıf öğrencilerinin katılımıyla LGS öğrencilerinde soru çözme, çalışma ve hedef belirleme konularının ele alındığı ”8. sınıf – Benim LGS’m” semineri gerçekleştirilmiştir.

Psikososyal Uzman Grup Süpervizyon

3 Mayıs 2024 tarihinde TARDE – Malatya ASHB iş birliğinde PSS Uzmanlarına yönelik deprem bölgesi bireysel ve grup vakaları, travma sonrası müdahale, vaka analizi-süpervizyonu, terapi becerileri konularının ele alındığı ”Grup Süpervizyonu” eğitimi gerçekleştirilmiştir.

PSS Uzman Buluşmaları 2: PSS’de İletişim ve Geribildirim

2 Mayıs 2024 tarihinde Vehbi Koç Vakfı iş birliğinde PSS Uzmanlarına yönelik iletişim, psikolojik sağlamlık, geribildirim, algı, travma sonrası destek konularının ele alındığı ”PSS’de İletişim ve Geribildirim” semineri gerçekleştirilmiştir.

Psikolog Grup Süpervizyon

2 Mayıs 2024 tarihinde Hatay Büyükşehir Belediyesi iş birliğinde psikologlarla birlikte deprem bölgesi bireysel ve grup vakaları, travma sonrası müdahale vaka analizi-süpervizyonu, terapi becerileri konularının ele alındığı ”Grup Süpervizyonu” gerçekleştirilmiştir.

Umut Kent Öğretmen Buluşmaları: Zorbalık ya da Dayanışma

2 Mayıs 2024 tarihinde Vehbi Koç Vakfı işbirliğinde öğretmenlerle zorbalık, ilişki, olumlu disiplin yöntemleri, duygu düzenleme, gelişim konularının ele alındığı ”Zorbalık ya da Dayanışma” semineri gerçekleştirilmiştir.

Umut Kent PSS Uzman Buluşmaları: PSS’de İletişim ve Geribildirim

29 Nisan 2024 tarihinde Vehbi Koç Vakfı işbirliğinde PSS Uzmanları ile iletişim, psikolojik sağlamlık, geribildirim, algı, travma sonrası destek konularının ele alındığı ”PSS’de İletişim ve Geribildirim” semineri geçekleştirilmiştir

Çocukla İlişkinin Kapıları: Algı, Kabul ve Sınır

29 Nisan 2024 tarihinde Tarsus Amerikan Koleji işbirliğinde ebeveynlerin katılımıyla ebeveynlik, gelişim, iletişim, geribildirim, algı, sınırlar ve çerçeve konularının konuşulduğu ”Algı, Kabul ve Sınır” semineri gerçekleştirilmiştir.

Umut Kent Öğretmen Buluşmaları: Zorbalık ya da Dayanışma

29 Nisan 2024 tarihinde Vehbi Koç Vakfı işbirliğinde öğretmenlerle zorbalık, ilişki, olumlu disiplin yöntemleri, duygu düzenleme, gelişim konularının ele alındığı ”Zorbalık ya da Dayanışma” semineri gerçekleştirilmiştir.

Zorbalık Paneli

29 Nisan 2024 tarihinde Ataşehir Milli Eğitim Müdürlüğü Psikolojik Danışmanlarla akran zorbalığı, ergenlik, iletişim, olumlu disiplin yöntemleri konularının ele alındığı ”Zorbalık Paneli” semineri gerçekleştirilmiştir.

Afetin Birinci Yılında Ebeveynlik

20 Nisan 2024 tarihinde Anne Çocuk Eğitim Vakfı ile PSS uzmanları ve eğitimcilerine deprem bölgesi travma, afetin yıl dönümünde psikoloji, ebeveynlik, ve iletişim konularının ele alındığı ”Afetin Birinci Yılında Ebeveynlik” atölyesi gerçekleştirilmiştir.

Psikososyal Uzman Grup Süperviziyonu

19 Nisan 2024 tarihinde TARDE- Malatya ASHB psikosoyal destek uzmanları ile deprem bölgesi bireysel ve grup vakaları, travma sonrası müdahale, vaka analizi-süpervizyonu, terapi becerileri konularının ele alındığı grup süpervizyonu gerçekleştirilmiştir.

Psikolog Grup Süpervizyonu

16 Nisan 2024 tarihinde Hatay Büyükşehir Belediyesi ile psikologlara yönelik deprem bölgesi bireysel ve grup vakaları, travma sonrası müdahale, vaka analizi-süpervizyonu, terapi becerileri ”Grup Süpervizyonu” gerçekleşmiştir.

Afet Sonrası Öğretmen Destek Programı (ASÖD) SPV 7 / Kendi Kaynakları

16 Nisan 2024 tarihinde  Sağlık ve Eğitim Vakfı ile öğretmenlere yönelik psikolojik sağlamlılık ve dayanıklılık, öğretmenlik, iletişim, duygu düzenleme ve ikincil travma konularını ele aldığımız ”Afet Sonrası Öğretmen Destek Programı” kapsamındaki seminerimiz gerçekleşmiştir.

Suna’nın Kızları Süpervizyon Çalışması

16 Nisan 2024 tarihinde Suna’nın Kızları proje ve yönetim kurulu ekibi ile psikolojik sağlamlılık, dayanıklılık, tükenmişlik, travma,  ekip yönetimi, iletişim, duygu düzenleme ve ikincil travma konularının ele alındığı süpervizyon çalışması gerçekleştirilmiştir.

Öğretmen Buluşmaları: İletişimin Kapıları ve Öğretmenlik

5 Nisan 2024 tarihinde Hatay ve Kahramanmaraş Umut Kentlerde görev yapan sabahçı öğretmenler ile iletişimin temel prensipleri, algısal farklılıklar, kabul iletisi kavramı, geribildirim, dinleme, kendini ifade etme becerilerini ele aldığımız “İletişimin Kapıları ve Öğretmenlik” semineri gerçekleştirilmiştir.

Öğretmen Buluşmaları: İletişimin Kapıları ve Öğretmenlik

5 Nisan 2024 tarihinde Hatay ve Kahramanmaraş Umut Kentlerde görev yapan öğlenci öğretmenler ile iletişimin temel prensipleri, algısal farklılıklar, kabul iletisi kavramı, geribildirim, dinleme, kendini ifade etme becerilerini ele aldığımız “İletişimin Kapıları ve Öğretmenlik” semineri gerçekleştirilmiştir.

Psikososyal Uzmanları Buluşması: Vaka Formülasyonu ve Yönetimi

3 Nisan 2024 tarihinde Vehbi Koç Vakfı Hatay Umut Kentte ve ASHB görev yapan PSS uzmanları ile uzmanının vakayı ele alış, değerlendirme ve yönetim becerilerinin ele alındığı “Vaka Formülasyonu ve Yönetimi” Semineri gerçekleştirilmiştir.

Öğretmen Buluşmaları: İletişimin Kapıları ve Öğretmenlik

3 Nisan 2024 tarihinde Hatay ve Kahramanmaraş Umut Kentlerde görev yapan sabahçı öğretmenler ile İletişimin temel prensipleri, algısal farklılıklar, kabul iletisi kavramı, geribildirim, dinleme, kendini ifade etme becerilerini ele aldığımız “İletişimin Kapıları ve Öğretmenlik” semineri gerçekleştirilmiştir.

Öğretmen Buluşmaları: İletişimin Kapıları ve Öğretmenlik

3 Nisan 2024 tarihinde Hatay ve Kahramanmaraş Umut Kentlerde görev yapan öğlenci öğretmenler ile İletişimin temel prensipleri, algısal farklılıklar, kabul iletisi kavramı, geribildirim, dinleme, kendini ifade etme becerilerini ele aldığımız “İletişimin Kapıları ve Öğretmenlik” semineri gerçekleştirilmiştir.

Sanatta Yaratıcı Bakışlar Eğitici Eğitimi: Ergenlerle İletişim

2 Nisan 2024 tarihinde İstanbul Kültür Sanat Vakfı sanatçıları ile ergenlik dönemi, ergenle iletişim, grup yönetimi ve duygu düzenleme konularının ele alındığı “Sanatta Yaratıcı Bakışlar Eğitici Eğitimi: Ergenlerle İletişim” atölyesi gerçekleştirilmiştir.

Öğrenci Buluşmaları: LGS Kaygı Merkezi mi?

30 Mart 2024 tarihinde Vehbi Koç Vakfı Kahramanmaraş, İskenderun Umut Kent 8. Sınıf Öğrencileri ile ergenlik, duygu düzenleme, stres ve kaygı yönetimi, gelecek planlama konularının ele alındığı “LGS Kaygı Merkezi mi?”  semineri gerçekleştirilmiştir.

Öğrenci Buluşmaları: Sınav Kaygısız Olur mu?

29 Mart 2024 tarihinde Vehbi Koç Vakfı Adıyaman, Hatay, Malatya Umut Kent 12. Sınıf Öğrencileri ile ergenlik, duygu düzenleme, stres ve kaygı yönetimi, gelecek planlama konularının ele alındığı “Sınav Kaygısız Olur mu?”  semineri gerçekleştirilmiştir.

Psikososyal Uzman Grup Süpervizyonu

29 Mart 2024 tarihinde TARDE- Malatya ASHB psikososyal destek uzmanları ile deprem bölgesi bireysel ve grup vakaları, travma sonrası müdahale, vaka analizi-süpervizyonu ve terapi becerileri konularının ele alındığı grup süpervizyonu gerçekleştirilmiştir.

Suna’nın Kızları Süpervizyon Çalışması

27 Mart 2024 tarihinde Suna’nın Kızları psikososyal saha uzmanları ile  süpervizyon çalışması gerçekleştirilmiştir.

Psikososyal Uzmanları Buluşması: Vaka Formülasyonu ve Yönetimi

27 Mart 2024 tarihinde Vehbi Koç Vakfı Adıyaman Umut Kentte ve ASHB görev yapan PSS uzmanları ile uzmanının vakayı ele alış, değerlendirme ve yönetim becerilerinin ele alındığı “Vaka Formülasyonu ve Yönetimi” Semineri gerçekleştirilmiştir.

Öğrenci Buluşmaları: LGS Kaygı Merkezi mi?

25 Mart 2024 tarihinde  Vehbi Koç Vakfı Adıyaman, Hatay, Malatya Umut Kent 8. Sınıf öğrencileri ile ergenlik, duygu düzenleme, stres ve kaygı yönetimi konularının ele alındığı “Öğrenci Buluşmaları: LGS Kaygı Merkezi mi?” semineri gerçekleştirilmiştir

Çocuk Yaşam Merkezleri Süpervizyon

20 Mart 2024 tarihinde Suna’nın Kızları psikososyal uzmanları ve eğitimcileri ile psikolojik sağlamlılık ve dayanıklılık, tükenmişlik, travma,  ekip yönetimi, iletişim, duygu düzenleme ve ikincil travma konularının ele alındığı “Çocuk Yaşam Merkezleri Süpervizyonu” gerçekleştirilmiştir.

Psikososyal Uzman Grup Süpervizyonu

15 Mart 2024 tarihinde TARDE- Malatya ASHB psikososyal destek uzmanları ile deprem bölgesi bireysel ve grup vakaları, travma sonrası müdahale, vaka analizi-süpervizyonu ve terapi becerileri konularının ele alındığı grup süpervizyonu gerçekleştirilmiştir.

Suna’nın Kızları Süpervizyon Çalışması

13 Mart 2024 tarihinde Suna’nın Kızları psikososyal saha uzmanları ile  süpervizyon çalışması gerçekleştirilmiştir.

Sivil Toplum Kuruluşu Yönetim Süpervizyonu

12 Mart 2024 tarihinde Suna’nın Kızları proje ve kurum yönetimi ekibi ile psikolojik sağlamlık ve dayanıklılık, tükenmişlik, travma, ekip yönetimi, iletişim, duygu düzenleme ve ikincil travma konularının ele alındığı süpervizyon çalışması gerçekleştirilmiştir.

Eşitlik Herkes İçin Aynı mı?

5 Mart 2024 tarihinde FEV Türkiye kurum çalışanları ile toplumsal cinsiyet, kadınlar günü, ayrımcılık, eşitlik, önyargı, ilişki becerileri başlıklarının ele alındığı “Eşitlik Herkes İçin Aynı mı?” semineri gerçekleştirilmiştir

Öğretmen Destek Semineri

1 Mart 2024 tarihinde KODA işbirliğinde öğretmenler ile “Öğretmen Destek Semineri” gerçekleştirilmiştir.

Suna’nın Kızları Süpervizyon Çalışması

13 Mart 2024 tarihinde Suna’nın Kızları psikososyal saha uzmanları ile  süpervizyon çalışması gerçekleştirilmiştir.

Afet Yıl Dönümlerinde Psikoloji ve Psikososyal Servis Uzmanları

29 Şubat 2024 tarihinde Suna’nın Kızları psikososyal uzmanları ve eğitimciler ile afet psikolojisi, psikososyal servis uzmanlarının psikolojik öz bakımı, vaka yönetimi, ilişki ve duygu düzenleme becerilerinin ele alındığı “Afet Yıl Dönümlerinde Psikoloji ve Psikososyal Servis Uzmanları” atölyesi gerçekleştirilmiştir.

Kahramanmaraş Umut Kent Psikososyal Destek Atölyeleri

28 Şubat 2024 tarihinde Kahramanmaraş Umut Kent’te öğretmen ve psikososyal uzmanların psikolojik iyilik halinin desteklenmesi, duygu düzenleme ve ilişki becerileri, vaka analiz çalışmalarının ele alındığı “Kahramanmaraş Umut Kent Psikososyal Destek Atölyeleri” gerçekleştirilmiştir.

Sivil Toplum Kuruluşu Yönetim Süpervizyonu

27 Şubat 2024 tarihinde Suna’nın Kızları proje ve kurum yönetimi ekibi ile psikolojik sağlamlılık ve dayanıklılık, tükenmişlik, travma, ekip yönetimi, iletişim, duygu düzenleme ve ikincil travma konularının ele alındığı süpervizyon çalışması gerçekleştirilmiştir.

Sahada Bir Yıl Sempozyumu

27 Şubat 2024 tarihinde TARDE psikososyal uzmanları ile deprem sonrası geçen yılın değerlendirmesi, travma ve travmaya müdahale, psikososyal destek, ikincil travma, umut ve işlevsellik konularının ele alındığı “Sahada Bir Yıl Sempozyumu” gerçekleştirilmiştir.

Hatay Umut Kent Psikososyal Destek Atölyeleri

26 Şubat 2024 tarihinde Hatay Umut Kent’te öğretmen ve psikososyal uzmanların psikolojik iyilik halinin desteklenmesi, duygu düzenleme ve ilişki becerileri, vaka analiz çalışmalarının ele alındığı “Hatay Umut Kent Psikososyal Destek Atölyeleri” gerçekleştirilmiştir.

Psikososyal Beceri Programı 6. Oturum

25 Şubat 2024 tarihinde Koruncuk vakfı öğrencileri ile 4 ayrı grupta duygu düzenleme, akran ilişkileri, eşitlik, farklılıklara saygı, hayaller, gelecek planları temaları ele alınarak psikososyal beceri kazandırma programı gerçekleştirilmiştir.

Psikososyal Uzman Grup Süpervizyonu

23 Şubat 2024 tarihinde TARDE- Malatya ASHB psikososyal destek uzmanları ile deprem bölgesi bireysel ve grup vakaları, travma sonrası müdahale, vaka analizi-süpervizyonu ve terapi becerileri konularının ele alındığı grup süpervizyonu gerçekleştirilmiştir.

Suna’nın Kızları Eğitim Ekibi Süpervizyon Çalışması

22 Şubat 2024 tarihinde Suna’nın Kızları Eğitim Ekibi ile kullandıkları eğitim programının sahaya uygunluğu, bu konuda yaşanan zorlukların giderilmesi için yapılabileceklerin ele alındığı süpervizyon çalışması gerçekleştirilmiştir.

Seminer ve Sunum Yönetim Becerileri

19 Şubat 2024 tarihinde Suna’nın Kızları psikologları ile “Seminer ve Sunum Yönetim Becerileri” atölyesi gerçekleştirilmiştir.

Toplumsal Cinsiyete Duyarlı Ebeveynlik Kapasite Geliştirme

19 Şubat 2024 tarihinde UNICEF psikososyal uzman ve eğitimciler ile toplumsal cinsiyete duyarlı, eşitlikçi ebeveynlik becerileri bireysel ve grup çalışmaları yapan uzmanların kapasitelerinin desteklenmesi ,toplumsal cinsiyet, eşitlik, ebeveynlik, ilişki iletişim becerileri ve grup yönetimi konularının ele alındığı “Toplumsal Cinsiyete Duyarlı Ebeveynlik Kapasite Geliştirme” eğitici eğitimi gerçekleştirilmiştir.

Suna’nın Kızları Süpervizyon Çalışması

14 Şubat 2024 tarihinde Suna’nın Kızları psikososyal saha uzmanları ile  süpervizyon çalışması gerçekleştirilmiştir.

Sivil Toplum Kuruluşu Yönetim Süpervizyonu

13 Şubat 2024 tarihinde Suna’nın Kızları proje ve kurum yönetimi ekibi ile psikolojik sağlamlılık ve dayanıklılık, tükenmişlik, travma, ekip yönetimi, iletişim, duygu düzenleme ve ikincil travma konularının ele alındığı süpervizyon çalışması gerçekleştirilmiştir.

Psikososyal Beceri Programı 5. Oturum

11 Şubat 2024 tarihinde Koruncuk vakfı örğencileri ile 4 ayrı grupta psikososyal beceri kazandırma programı gerçekleştirilmiştir.

Okul Öncesi İletişimin Kapıları

9 Şubat 2024 tarihinde İzmir Büyükşehir Belediyesi Aile Sosyal Destek Birimi Uzmanları ile “Okul Öncesi İletişimin Kapıları” semineri gerçekleştirilmiştir.

Psikososyal Uzman Grup Süpervizyonu

9 Şubat 2024 tarihinde TARDE- Malatya ASHB psikososyal destek uzmanları ile grup süpervziyonu gerçekleştirilmiştir.

Suna’nın Kızları Eğitim Ekibi Süpervizyon Çalışması

8 Şubat 2024 tarihinde Suna’nın Kızları Eğitim Ekibi ile süperviyon çalışması gerçekleştirilmiştir.

Adıyaman Umut Kent 6 Şubat Yıldönümü PSS Atölyeler

5 Şubat 2024 tarihinde Vehbi Koç Vakfı Adıyaman Umut Kent’te çocuklar, yetişkinler, öğretmenler ve psikososyal uzmanlar ile “6 Şubat Yıldönümü Psikososyal Destek Atölyeleri” gerçekleştirilmiştir.

Adıyaman Umut Kent 6 Şubat Yıldönümü PSS Atölyeler

4 Şubat 2024 tarihinde Vehbi Koç Vakfı Adıyaman Umut Kent’te çocuklar, yetişkinler, öğretmenler ve psikososyal uzmanlar ile “6 Şubat Yıldönümü Psikososyal Destek Atölyeleri” gerçekleştirilmiştir.

Suna’nın Kızları Süpervizyon Çalışması

31 Ocak 2024 tarihinde Suna’nın Kızları psikososyal saha uzmanları ile 3 ayrı oturum şeklinde süperviyon çalışması gerçekleştirilmiştir.

Sivil Toplum Kuruluşu Yönetim Süpervizyonu

30 Ocak 2024 tarihinde Suna’nın Kızları proje ve kurum yönetimi ekibi ile psikolojik sağlamlılık ve dayanıklılık, tükenmişlik, travma, ekip yönetimi, iletişim, duygu düzenleme ve ikincil travma konularının ele alındığı süpervizyon çalışması gerçekleştirilmiştir.

Suna’nın Kızları Süpervizyon Çalışması

17 Ocak 2024 tarihinde Suna’nın Kızları psikososyal saha uzmanları ile 3 ayrı oturum şeklinde süperviyon çalışması gerçekleştirilmiştir.

Sivil Toplum Kuruluşu Yönetim Süpervizyonu

16 Ocak 2024 tarihinde Suna’nın Kızları proje ve kurum yönetimi ekibi ile psikolojik sağlamlılık ve dayanıklılık, tükenmişlik, travma, ekip yönetimi, iletişim, duygu düzenleme ve ikincil travma konularının ele alındığı süpervizyon çalışması gerçekleştirilmiştir.

Psikososyal Beceri Programı 4. Oturum

14 Ocak 2024 tarihinde Koruncuk vakfı örğencileri ile 4 ayrı grupta psikososyal beceri kazandırma programı gerçekleştirilmiştir.

İhtiyaç Analizi Çalıştayı

8 Ocak 2024 tarihinde Vehbi Koç Vakfı işbirliğinde gerçekleştirilen ihtiyaç analizi raporu gerçekleştirilen çalıştayda sunulmuştur.

Psikososyal Beceri Programı 3. Oturum

7 Ocak 2024 tarihinde Koruncuk vakfı örğencileri ile 4 ayrı grupta psikososyal beceri kazandırma programı gerçekleştirilmiştir.

Saha Eğitim Kapasite Geliştirme

4 Ocak 2024 tarihinde Suna’nın Kızları psikososyal uzmanlar ve eğitimciler ile eğitimcilik becerileri, gruba müdahale, çocuk koruma, ebeveyn eğitimi ve ergenlik konularının ele alındığı “Saha Eğitim Kapasite Geliştirme” atölyesi gerçekleştirilmiştir.

Sivil Toplum Kuruluşu Yönetim Süpervizyonu

2 Ocak 2024 tarihinde Suna’nın Kızları proje ve kurum yönetimi ekibi ile psikolojik sağlamlılık ve dayanıklılık, tükenmişlik, travma, ekip yönetimi, iletişim, duygu düzenleme ve ikincil travma konularının ele alındığı süpervizyon çalışması gerçekleştirilmiştir.

Engelsiz Ebeveynlik Semineri 4: Benden Sonra O

28 Aralık 2023 tarihinde Arçelik kurum çalışanları ile “Engelsiz Ebeveynlik Semineri 4: Benden Sonra O” semineri gerçekleştirilmiştir.

Engelsiz Ebeveynlik Semineri 3: El Alem Ne Derse Desin

27 Aralık 2023 tarihinde Arçelik kurum çalışanları ile “Engelsiz Ebeveynlik Semineri 3: El Alem Ne Derse Desin” semineri gerçekleştirilmiştir.

Engelsiz Ebeveynlik Semineri 2: Her Ebeveyn Özeldir

26 Aralık 2023 tarihinde Arçelik kurum çalışanları ile “Engelsiz Ebeveynlik Semineri 2: Her Ebeveyn Özeldir” semineri gerçekleştirilmiştir.

Engelsiz Ebeveynlik Semineri 1: Her Çocuk Özeldir

25 Aralık 2023 tarihinde Arçelik kurum çalışanları ile “Engelsiz Ebeveynlik Semineri 1: Her Çocuk Özeldir” semineri gerçekleştirilmiştir.

Psikososyal Beceri Programı 2. Oturum

24 Aralık 2023 tarihinde Koruncuk vakfı örğencileri ile 4 ayrı grupta psikososyal beceri kazandırma programı gerçekleştirilmiştir.

Suna’nın Kızları Süpervizyon Çalışması

20 Aralık 2023 tarihinde Suna’nın Kızları psikososyal saha uzmanları ile 3 ayrı oturum şeklinde süperviyon çalışması gerçekleştirilmiştir.

Suna’nın Kızları Süpervizyon Çalışması

19 Aralık 2023 tarihinde Suna’nın Kızları psikososyal saha uzmanları ile 3 ayrı oturum şeklinde süperviyon çalışması gerçekleştirilmiştir.

Koruncuk Belletmen Süpervizyon Çalışması

17 Aralık 2023 tarihinde Koruncuk Vakfı belletmen ve psikososyal servisi ile süpervizyon çalışması gerçekleştirilmiştir.

Suna’nın Kızları Süpervizyon Çalışması

14 Aralık 2023 tarihinde Suna’nın Kızları psikososyal saha uzmanları ile 3 ayrı oturum şeklinde süperviyon çalışması gerçekleştirilmiştir.

Suna’nın Kızları Süpervizyon Çalışması

9 Kasım 2023 tarihinde Suna’nın Kızları psikososyal saha uzmanları ile süperviyon çalışması gerçekleştirilmiştir.

Koruncuk Belletmen Süpervizyon Çalışması

7 Aralık 2023 tarihinde Koruncuk Vakfı belletmen ve psikososyal servisi ile süpervizyon çalışması gerçekleştirilmiştir.

Koruncuk Belletmen Süpervizyon Çalışması

30 Kasım 2023 tarihinde Koruncuk Vakfı belletmen ve psikososyal servisi ile süpervizyon çalışması gerçekleştirilmiştir.

Çocuk Yaşta Evliliklerin Önlenmesi Eğitici Eğitimi

28-30 Kasım 2023 tarih aralığında UNICEF Psikososyal saha uzmanları ile “Çocuk Yaşta Evliliklerin Önlenmesi Eğitici Eğitimi” gerçekleştirilmiştir.

Çocuk Yaşta Evliliklerin Önlenmesi Eğitici Eğitimi

21-24 Kasım 2023 tarih aralığında UNICEF Psikososyal saha uzmanları ile “Çocuk Yaşta Evliliklerin Önlenmesi Eğitici Eğitimi” gerçekleştirilmiştir.

Koruncuk Belletmen Süpervizyon Çalışması

23 Kasım 2023 tarihinde Koruncuk Vakfı belletmen ve psikososyal servisi ile süpervizyon çalışması gerçekleştirilmiştir.

Koruncuk Belletmen Süpervizyon Çalışması

16 Kasım 2023 tarihinde Koruncuk Vakfı belletmen ve psikososyal servisi ile süpervizyon çalışması gerçekleştirilmiştir.

Çocuk ve Ergenlerin Mahremiyet Hakkı

14 Kasım 2023 tarihinde TARDE psikososyal saha uzmanları ile “Çocuk ve Ergenlerin Mahremiyet Hakkı” semineri gerçekleştirilmiştir.

Eksik Fazla Ergenlik

13 Kasım 2023 tarihinde Arçelik kurum çalışanları ile “Eksik Fazla Ergenlik” semineri gerçekleştirilmiştir.

Suna’nın Kızları Süpervizyon Çalışması

9 Kasım 2023 tarihinde Suna’nın Kızları psikososyal saha uzmanları ile süperviyon çalışması gerçekleştirilmiştir.

Koruncuk Belletmen Süpervizyon Çalışması

9 Kasım 2023 tarihinde Koruncuk Vakfı belletmen ve psikososyal servisi ile süpervizyon çalışması gerçekleştirilmiştir.

Bilirsem Yapabilirim Eğitici Eğitimi

6-10 Ekim 2023 tarihinde Egeden Çocuk ve Travma Vakfı işbirliğinde psikolojik danışmanlar ile Bilirsem Yapabilirim eğitici eğitimi gerçekleştirilmiştir.

Koruncuk Belletmen Süpervizyon Çalışması

2 Kasım 2023 tarihinde Koruncuk Vakfı belletmen ve psikososyal servisi ile süpervizyon çalışması gerçekleştirilmiştir.

Suna’nın Kızları Süpervizyon Çalışması

30 Ekim 2023 tarihinde Suna’nın Kızları psikososyal saha uzmanları ile süperviyon çalışması gerçekleştirilmiştir.

Çocuk Yaşta Evliliklerin Önlenmesi Eğitici Eğitimi

23-26 Ekim 2023 tarihleri arasında UNICEF ve Suna’nın Kızları işbirliği ile “Çocuk Yaşta Evliliklerin Önlenmesi Eğitici Eğitimi” gerçekleştirilmiştir.

Psikososyal Beceri Programı 1. Oturum

22 Ekim 2023 tarihinde Koruncuk vakfı örğencileri ile 4 ayrı grupta psikososyal beceri kazandırma programının ilk oturumu gerçekleştirilmiştir.

Öğretmen Destek Semineri

12 Ekim 2023 tarihinde KODA işbirliğinde öğretmenler ile “Öğretmen Destek Semineri” gerçekleştirilmiştir.

Öğretmen Destek Semineri

11 Ekim 2023 tarihinde KODA işbirliğinde öğretmenler ile “Öğretmen Destek Semineri” gerçekleştirilmiştir.

Çocuklar için Duygu Düzenleme

7 Ekim 2023 tarihinde TARDE işbirliği ile psikososyal saha uzmanları ile “Çocuklar için Duygu Düzenleme” semineri gerçekleştirilmiştir.

Çocuk Koruma Kongresi

6 Ekim 2023 tarihinde Çocuk Koruma Merkezlerini Destekleme Derneği kapsamında eğitimci, psikolog ve psikolojik danışmanlar ile Çocuk Koruma Kongresi gerçekleştirilmiştir.

Travmada Vaka Formülasyonu

5 Ekim 2023 tarihinde Egeden Çocuk ve Travma Vakfı işbirliği ile Bergama RAM psikolojik danışmanları ile “Travmada Vaka Formülasyonu” Atölyesi gerçekleştirilmiştir.

Psikolojik Sağlamlık

28 Eylül 2023 tarihinde AÇEV Deprem Bölgesi Eğitim Ekibi ile “Psikolojik Sağlamlık” semineri gerçekleştirilmiştir.

Dayanışmanın Anlamı ve Gücü

28 Eylül 2023 tarihinde AÇEV Deprem bölgesi eğitim ekibi ile “Dayanışmanın Anlamı ve Gücü” Semineri gerçekleştirilmiştir.

Deprem Sonrası Duygular ve Umut

25 Eylül 2023 tarihinde AÇEV deprem bölgesi eğitim ekibi ile “Deprem Sonrası Duygular ve Umut” Semineri gerçekleştirilmiştir.

Sanatta Yaratıcı Bakışlar Atölyesi

25 Eylül 2023 tarihinde İstanbul Kültür ve Sanat Vakfı işbirliğinde “Sanatta Yaratıcı Bakışlar Atölyesi” gerçekleştirilmiştir.

Erken Yaşta Evlilikleri Önleme Eğitici Eğitimi

11-15 Eylül 2023 tarihleri arasında UNICEF psikososyal saha uzmanları ile “Erken Yaşta Evlilikleri Önleme Eğitici Eğitimi” gerçekleştirilmiştir.

Hep Birlikte Atölyesi

8 Eylül 2023 tarihinde Koruncuk vakfı öğrencileri ve personelleri ile “Hep Birlikte” Atölyesi gerçekleştirilmiştir.

VEET Ergenlik Semineri

6 Eylül 2023 Tarihinde Veet işbirliği ile Koruncuk Vakfı öğrencileri ile “Ergenlik” Semineri gerçekleştirilmiştir.

Terapi Odasında Toplumsal Cinsiyet Üzerine Çalışmak

12 Ağustos 2023 tarihinde TARDE işbirliği ile psikososyal saha uzmanları ile “Terapi Odasında Toplumsal Cinsiyet Üzerine Çalışmak” Semineri gerçekleştirilmiştir.

Deprem ve Travma Sonrası Terapi ve Danışmanlık Becerileri

11 Ağustos 2023 tarihinde Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı işbirliği ile psikososyal saha uzmanları ile “Deprem ve Travma Sonrası Terapi ve Danışmanlık Becerileri” semineri gerçekleştirilmiştir.

Deprem ve Travmada Vaka Formülasyonu

9 Ağustos 2023 tarihinde Suna’nın Kızları işbirliği ile psikososyal saha uzmanları ile “Deprem ve Travmada Vaka Formülasyonu” Atölyesi gerçekleştirilmiştir.

Deprem ve Travma Sonrası Terapide Danışmanlık Becerileri

5 Ağustos 2023 tarihinde TARDE işbirliği ile “Deprem ve Travma Sonrası Terapide Danışmanlık Becerileri” Semineri gerçekleştirilmiştir.

Öğretmenin Kendini Gerçekleştirmedeki Rolü

1 Ağustos 2023 tarihinde İstanbul Büyükşehir Belediyesi kapsamında okul öncesi eğitimcileri ile “Öğretmenin Kendini Gerçekleştirmedeki Rolü” semineri gerçekleştirilmiştir.

Baba Destek Programı Uygulama Becerileri

10-13 Temmuz tarihleri arasında AÇEV ile “Baba Destek Programı Uygulama Becerileri ” Eğitimi gerçekleştirilmiştir.

Travma ve Vaka Formülasyonu

8 Temmuz 2023 tarihinde TARDE işbirliği ile “Travma ve Vaka Formülasyonu” semineri gerçekleştirilmiştir.

11-18 Yaş Grubu Ergen Ebeveyni 7: Ek Oturum Sonlandırma

23 Haziran 2023 tarihinde 11-18 yaş çocuğu olan Arçelik personeli ile “11-18 Yaş Grubu Ergen Ebeveyni 7: Ek Oturum Sonlandırma” atölyesi 7. ve son oturumu gerçekleştirilmiştir.

0-10 Yaş Grubu Ebeveynin Çocukla Dansı 7: Ek Oturum Sonlandırma

23  Haziran 2023 tarihinde 0-10 yaş çocuğu olan Arçelik personeli ile “0-10 Yaş Grubu Ebeveynin Çocukla Dansı 7: Ek Oturum Sonlandırma” atölyesi 7. ve son oturumu gerçekleştirilmiştir.

11-18 Yaş Grubu Ergen Ebeveyni 6: Ömür Boyu Ebeveynlik

16 Haziran 2023 tarihinde 11-18 yaş çocuğu olan Arçelik personeli ile “11-18 Yaş Grubu Ergen Ebeveyni 6: Ömür Boyu Ebeveynlik” atölyesi 6. oturumu gerçekleştirilmiştir.

0-10 Yaş Grubu Ebeveynin Çocukla Dansı 6: Ömür Boyu Ebeveynlik

16  Haziran 2023 tarihinde 0-10 yaş çocuğu olan Arçelik personeli ile “0-10 Yaş Grubu Ebeveynin Çocukla Dansı 6: Ömür Boyu Ebeveynlik” atölyesi 6. oturumu gerçekleştirilmiştir.

Gençliğin Büyüsü

11 Haziran 2023 tarihinde Koruncuk vakfındaki gençler ile “Gençliğin Büyüsü” Semineri gerçekleştirilmiştir.

11-18 Yaş Grubu Ergen Ebeveyni 5: Zorluklara Karşı Ebeveynlik

9 Haziran 2023 tarihinde 11-18 yaş çocuğu olan Arçelik personeli ile “11-18 Yaş Grubu Ergen Ebeveyni 5: Zorluklara Karşı Ebeveynlik” atölyesi 5. oturumu gerçekleştirilmiştir.

0-10 Yaş Grubu Ebeveynin Çocukla Dansı 5: Zorluklara Karşı Ebeveynlik

9 Haziran 2023 tarihinde 0-10 yaş çocuğu olan Arçelik personeli ile “0-10 Yaş Grubu Ebeveynin Çocukla Dansı 5: Zorluklara Karşı Ebeveynlik” atölyesi 5. oturumu gerçekleştirilmiştir.

Travma Sonrası Çocukla İletişim ve Ben

9 Haziran tarihinde UNICEF ve Türkiye Barolar Birliği ile “Travma Sonrası Çocukla İletişim ve Ben” eğitimi gerçekleştirilmiştir.

Deprem Bölgesindeki Anneler için Destek Programında Travma ve Eğitimcilik Becerileri

9 Haziran  2023 tarihinde AÇEV ile Deprem Bölgesindeki Anneler için Destek Programında Travma ve Eğitimcilik Becerileri  Eğitimi gerçekleştirilmiştir.

Gerilmeden Geribildirim

5 Haziran 2023 tarihinde Koruncuk Vakfı personelleri ile “Gerilmeden Geribildirim” Atölyesi gerçekleştirilmiştir.

Deprem Bölgesindeki Babalar için Destek Programında Travma ve Eğitimcilik Becerileri

4 Haziran 2023 tarihinde AÇEV ile Deprem Bölgesindeki Babalar için Destek Programında Travma ve Eğitimcilik Becerileri  Eğitimi gerçekleştirilmiştir.

11-18 Yaş Grubu Ergen Ebeveyni 4: Bu Çağın Ergenleri

2 Haziran  2023 tarihinde 11-18 yaş çocuğu olan Arçelik personeli ile “11-18 Yaş Grubu Ergen Ebeveyni 4: Bu Çağın Ergenleri ” atölyesi 4. oturumu gerçekleştirilmiştir.

0-10 Yaş Grubu Ebeveynin Çocukla Dansı 4: Değişen Dünya Değişen Ebeveynlik

2 Haziran 2023 tarihinde 0-10 yaş çocuğu olan Arçelik personeli ile “0-10 Yaş Grubu Ebeveynin Çocukla Dansı 4: Değişen Dünya Değişen Ebeveynlik” atölyesi 4. oturumu gerçekleştirilmiştir.

0-10 Yaş Grubu Ebeveynin Çocukla Dansı 3: Çocuk Büyür Çocuk Büyütür

26 Mayıs 2023 tarihinde 0-10 yaş çocuğu olan Arçelik personeli ile “0-10 Yaş Grubu Ebeveynin Çocukla Dansı 3: Çocuk Büyür Çocuk Büyütür” atölyesi 3. oturumu gerçekleştirilmiştir.

11-18 Yaş Grubu Ergen Ebeveyni 3: Ergen Büyürken

26 Mayıs 2023 tarihinde 11-18 yaş çocuğu olan Arçelik personeli ile “11-18 Yaş Grubu Ergen Ebeveyni 3: Ergen Büyürken” atölyesi 3. oturumu gerçekleştirilmiştir.

11-18 Yaş Grubu Ergen Ebeveyni 2: Ergenle İletişim

18 Mayıs 2023 tarihinde 11-18 yaş çocuğu olan Arçelik personeli ile “11-18 Yaş Grubu Ergen Ebeveyni 2: Ergenle İletişim” atölyesi 2. oturumu gerçekleştirilmiştir.

0-10 Yaş Grubu Ebeveynin Çocukla Dansı 2: Ebeveynin İletişim Dansı

18 Mayıs 2023 tarihinde 0-10 yaş çocuğu olan Arçelik personeli ile “0-10 Yaş Grubu Ebeveynin Çocukla Dansı 2: Ebeveynin İletişim Dansı” atölyesi 2. oturumu gerçekleştirilmiştir.

11-18 Yaş Grubu Ergen Ebeveyni 1: Ergen Ebeveyni

12 Mayıs 2023 tarihinde 11-18 yaş çocuğu olan Arçelik personeli ile “11-18 Yaş Grubu Ergen Ebeveyni 1: Ergen Ebeveyni” atölyesi ilk oturumu gerçekleştirilmiştir.

0-10 Yaş Grubu Ebeveynin Çocukla Dansı 1: Ebeveyn Olmanın Heyecanı

12 Mayıs 2023 tarihinde 0-10 yaş çocuğu olan Arçelik personeli ile “0-10 Yaş Grubu Ebeveynin Çocukla Dansı 1: Ebeveyn Olmanın Heyecanı” atölyesi ilk oturumu gerçekleştirilmiştir.

BADV (İş Dünyası Ev İçi Şiddete Karşı Projesi) Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Eğitici Eğitimi

3-4 Mayıs 2023 tarihlerinde BADV (İş Dünyası Ev İçi Şiddete Karşı Projesi) Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Eğitici Eğitimi gerçekleştirilmiştir.

Masallardan Gerçeklere Romantik İlişki 4: Anlamak Sevmeye Yetmez

25 Nisan 2023 tarihinde Arçelik personelleri ile “Masallardan Gerçeklere Romantik İlişki 4: Anlamak Sevmeye Yetmez ” Atölyesi 4. oturumu gerçekleştirilmiştir.

Masallardan Gerçeklere Romantik İlişki 3: Kaynana Sendromu

25 Nisan 2023 tarihinde Arçelik personelleri ile “Masallardan Gerçeklere Romantik İlişki 3: Kaynana Sendromu ” Atölyesi 3. oturumu gerçekleştirilmiştir.

Masallardan Gerçeklere Romantik İlişki 2: Sevebilme Kapasitesi

11 Nisan 2023 tarihinde Arçelik personelleri ile “Masallardan Gerçeklere Romantik İlişki 2: Sevebilme Kapasitesi ” Atölyesi 2. oturumu gerçekleştirilmiştir.

Psikososyal Destek Webinar

10 Nisan 2023 tarihinde UNICEF ve Uluslararası Göç ve Dayanışma Derneği ile  Psikososyal Destek Webinar’ı gerçekleştirilmiştir.

Masallardan Gerçeklere Romantik İlişki 1: Toksik İlişki Rolleri

4 Nisan 2023 tarihinde Arçelik personelleri ile “Masallardan Gerçeklere Romantik İlişki 1: Toksik İlişki Rolleri” Atölyesi ilk oturumu gerçekleştirilmiştir

Cinsel Şiddete Maruz Kalanlara Yaklaşım: Cinsel Şiddetin Psikososyal Boyutu

20 Ocak 2023 tarihinde UNFPA ile Cinsel Şiddete Maruz Kalanlara Yaklaşım: Cinsel Şiddetin Psikososyal Boyutu semineri gerçekleştirilmiştir.

UNICEF CEFM and GBV Awareness Raising Training

13-17 Ocak 2023 tarihinde UNICEF ile Erken Yaşta Zorla Yapılan Evlilikler ve (Toplumsal) Cinsiyete Bağlı Şiddete ilişkin Farkındalık Eğitimi gerçekleştirilmitştir

Toplumsal Cinsiyete Duyarlı Ebeveyn Eğitimcileri Kapasite Geliştirme Eğitimi

14-16 Aralık 2022 tarihleri arasında UNICEF Türkiye için ebeveyn eğitimleri uygulayan uzmanlar ile Toplumsal Cinsiyete Duyarlı Ebeveyn Eğitimcileri Kapasite Geliştirme Eğitimi gerçekleştirilmiştir.

Toplumsal Cinsiyete Duyarlı Ebeveyn Eğitimcileri Kapasite Geliştirme Eğitimi

19-21 Eylül 2022 tarihleri arasında UNICEF Türkiye için ebeveyn eğitimleri uygulayan uzmanlar ile Toplumsal Cinsiyete Duyarlı Ebeveyn Eğitimcileri Kapasite Geliştirme Eğitimi gerçekleştirilmiştir.

Konuş Değiştir Eşitlik için Erkek Katılım Programı Eğitici Eğitimi

22-26 Ağustos 2022 tarihleri arasında UNFPA ve Pozitif Yaşam Derneği ile birlikte ” Konuş Değiştir Eşitlik için Erkek Katılımı Programı” eğitici eğitimi gerçekleştirilmiştir.

Babalık İzni Farkındalık Videoları

Mart 2020 tarihinde Garanti BBVA ile “İlgili Babalık”, “Ev İçi İş Bölümü” konularında dijital içerik üretilmesi üzerine çalışılmıştır.

Ergen Ebeveyni: Sonlandırma Oturumu

17 Haziran 2022 tarihinde Arçelik çalışanları ile Ergen Ebeveyni Programı: Sonlandırma Oturumu gerçekleştirildi.

Çocukla Ebeveynin Dansı Programı: Sonlandırma Oturumu

17 Haziran 2022 tarihinde Arçelik çalışanları ile Çocukla Ebeveynin Dansı Programı: Sonlandırma Oturumu gerçekleştirildi.

Ergenin Mahremiyet Hakkı ve Ebeveyn

10 Haziran 2022 tarihinde Arçelik çalışanlarının ergenlik dönemindeki çocukları  ile  Ergenin Mahremiyet Hakkı ve Ebeveyn semineri gerçekleştirildi.

Ergen Ebeveyni Programı: Ömür Boyu Ebeveynlik

10 Haziran 2022 tarihinde Arçelik çalışanları ile Ergen Ebeveyni Programı: Ömür Boyu Ebeveynlik oturumu gerçekleştirildi.

Çocukla Ebeveynin Dansı Programı: Ömür Boyu Ebeveynlik

10 Haziran 2022 tarihinde Arçelik çalışanları ile Çocukla Ebeveynin Dansı Programı: Ömür Boyu Ebeveynlik oturumu gerçekleştirildi.

Ergenin Mahremiyet Hakkı ve Ebeveyn

3 Haziran 2022 tarihinde ergen ebeveyni Arçelik çalışanları ile  Ergenin Mahremiyet Hakkı ve Ebeveyn semineri gerçekleştirildi.

Çocukla Ebeveynin Dansı Programı: Zorluklara Karşı Ebeveynlik

3 Haziran  2022 tarihinde Arçelik çalışanları ile Çocukla Ebeveynin Dansı Programı- Zorluklara Karşı Ebeveynlik oturumu gerçekleştirildi.

İletişimde Temel İhtiyaçlar

28 Mayıs 2022 tarihinde / Artı Artı Danışmanlık Ortak Eğitim- Vito İnşaat Yönetim ile İletişimde Temel İhtiyaçlar Atölyesi gerçekleştirildi.

Ergen Ebeveyni Programı: Bu Çağın Ergenleri

27 Mayıs 2022 tarihinde Arçelik çalışanları ile Ergen Ebeveyni Programı: Bu Çağın Ergenleri oturumu gerçekleştirildi.

Çocukla Ebeveynin Dansı Programı: Değişen Dünya Değişen Ebeveynlik

27 Mayıs 2022 tarihinde Arçelik çalışanları ile Çocukla Ebeveynin Dansı Programı-  Değişen Dünya Değişen Ebeveynlik oturumu gerçekleştirildi.

Ergen Ebeveyni Programı: Ergen Büyürken

20 Mayıs 2022 tarihinde Arçelik çalışanları ile Ergen Ebeveyni Programı: Ergen Büyürken oturumu gerçekleştirildi.

Çocukla Ebeveynin Dansı Programı : Çocuk Büyür Çocuk Büyütür

20 Mayıs 2022 tarihinde Arçelik çalışanları ile Çocukla Ebeveynin Dansı Programı-  Çocuk Büyür Çocuk Büyütür oturumu gerçekleştirildi.

Ergen Ebeveyni Programı: Ebeveynin Ergenle İletişimi

13 Mayıs 2022 tarihinde Arçelik çalışanları ile Ergen Ebeveyni Programı: Ebeveynin Ergenle İletişimi oturumu gerçekleştirildi.

Çocukla Ebeveynin Dansı Programı- Ebeveynin İletişim Dansı

13 Mayıs 2022 tarihinde Arçelik çalışanları ile Çocukla Ebeveynin Dansı Programı- Ebeveynin İletişim Dansı oturumu gerçekleştirildi.

Ergen Ebeveyni Programı : Zorluklara Karşı Ebeveynlik

3 Mayıs 2022 tarihinde Arçelik çalışanları ile Ergen Ebeveyni Programı : Zorluklara Karşı Ebeveynlik oturumu gerçekleştirildi.

Ergen Ebeveyni Programı : Ergen Ebeveyni

29 Nisan 2022 tarihinde Arçelik çalışanları ile Ergen Ebeveyni Programı : Ergen Ebeveyni oturumu gerçekleştirildi.

İletişimde Temel İhtiyaçlar

9 Nisan 2022 tarihinde Artı Artı EDM ile Vito İnşaat çalışanları ile İletişimde Temel İhtiyaçlar semineri gerçekleştirildi.

İletişim

4 Mart 2022 tarihinde Webinstats ile İletişim konulu seminer gerçekleştirildi.

EBEVEYN ATÖLYELERİ

15 Ekim 2021 tarihinde Arçelik çalışanları ile “Ebeveyn Atölyeleri” gerçekleştirildi.

EBEVEYN ATÖLYELERİ

8 Ekim 2021 tarihinde Arçelik çalışanları ile “Ebeveyn Atölyeleri” gerçekleştirildi.

EBEVEYN ATÖLYELERİ

1 Ekim 2021 tarihinde Arçelik çalışanları ile “Ebeveyn Atölyeleri” gerçekleştirildi.

AİLE İÇİ ŞİDDET

28 Eylül 2021 tarihinde Gitti Gidiyor çalışanları ile ” Aile İçi Şiddet Farkındalık” Semineri gerçekleştirildi.

EBEVEYN ATÖLYELERİ

24 Eylül 2021 tarihinde Arçelik çalışanları ile “Ebeveyn Atölyeleri” gerçekleştirildi.

EBEVEYN ATÖLYELERİ

17 Eylül 2021 tarihinde Arçelik çalışanları ile “Ebeveyn Atölyeleri” gerçekleştirildi.

EBEVEYN ATÖLYELERİ

10 Eylül 2021 tarihinde Arçelik çalışanları ile “Ebeveyn Atölyeleri” gerçekleştirildi.

EBEVEYN ATÖLYELERİ

3 Eylül 2021 tarihinde Arçelik çalışanları ile “Ebeveyn Atölyeleri” gerçekleştirildi.

ENGELSİZ İLETİŞİM

19 Ağustos 2021 tarihinde UNILEVER çalışanları ile ” Engelsiz İletişim” semineri gerçekleştirildi.

EKSİK FAZLA EBEVEYNLİK

18 Haziran 2021 tarihinde Arçelik çalışanları ile ” Eksik Fazla Ebeveynlik” semineri gerçekleştirildi.

MASALLARDAN GERÇEKLERE İLİŞKİLER

8 Mayıs 2021 tarihinde Schenker- Arkas çalışanları ile “Masallardan Gerçeklere İlişkiler” semineri gerçekleştirildi.

DUYGULARA DAİR İNCE MESELELER

25 Mart 2021 tarihinde Groupe SEB çalışanları ile “Duygulara Dair İnce Meseleler” Semineri gerçekleştirildi.

PANDEMİDE İŞ YAŞAMI VE PSİKOLOJİK SAĞLIK ATÖLYE

23 Kasım 2020 tarihinde Glory Global çalışanları ile “Pandemide İş Yaşamı ve Psikolojik Sağlık” Atölyesi gerçekleştirildi.

ENGELSİZ İLETİŞİM

14 Ekim 2020 tarihinde UNILEVER çalışanları ile ” Engelsiz İletişim” semineri gerçekleştirildi.

YENİ YAŞAM

24 Haziran 2020 tarihinde Metso çalışanları ile “Yeni Yaşam” semineri gerçekleştirildi.

EKSİK FAZLA EBEVEYNLİK

16 Haziran 2020 tarihinde Metso çalışanları ile “Eksik Fazla Ebeveynlik” semineri gerçekleştirildi.

KORONA GÜNLERİNDE YAŞAM

4 Haziran 2020 tarihinde Eker Holding yönetim ekibi ile “Korona Günlerinde Yaşam” semineri gerçekleştirildi.

KORONA GÜNLERİNDE EBEVEYNLİK

31 Mayıs 2020 tarihinde Arçelik çalışanları ile “Korona Günlerinde Ebeveynlik” semineri gerçekleştirildi.

KORONA GÜNLERİNDE YAŞAM

30 Nisan 2020 tarihinde Metso çalışanları ile “Korona Günlerinde Yaşam” semineri gerçekleştirildi.

KORONA GÜNLERİNDE YAŞAM

25 Nisan 2020 tarihinde Schenker-Arkas çalışanları ile “Korona Günlerinde Yaşam” semineri gerçekleştirildi.

KORONA GÜNLERİNDE EBEVEYNLİK

11 Nisan 2020 tarihinde Alternatif Bank çalışanları ile “Korona Günlerinde Ebeveynlik” semineri gerçekleştirildi.

İLETİŞİM ATÖLYESİ

4 Ocak 2020 tarihinde Koç Holding çalışanları ile İletişim Atölyesi gerçekleştirildi.

EŞİT İLİŞKİ YETERLİ EBEVEYN

28 Aralık 2019 tarihlerinde Arçelik- Ankara saha çalışanları ile Eşit İlişki Yeterli Ebeveyn Semineri gerçekleştirildi.

EZBERLENEN CİNSİYET

27 Aralık 2019 tarihlerinde Arçelik- ODTÜ Teknokent yönetim ekibi ile Dilde ve Davranışta Ezberlenen Cinsiyet Semineri gerçekleştirildi.

ÇOCUKLUK HİÇ BİTER Mİ ?

26 Ekim 2019 tarihinde Rollmech- Otomotive çalışanları ile “ÇocuklukHiç Biter Mi?” semineri gerçekleştirildi.

EŞİTLİKÇİ EBEVEYN

9 Ekim 2019 tarihinde Arçelik – Eskişehir çalışanları ile Eşitlikçi Ebeveyn Semineri gerçekleştirildi.

ERGENİ TAKDİR VE ELEŞTİRİNİN GÜCÜ

25 Eylül 2019 tarihinde Arçelik- Çerkezköy bünyesindeki ebeveynler ile Ergeni Takdir ve Eleştirinin Gücü Atölyesi gerçekleştirildi.

ERGENİ TAKDİR VE ELEŞTİRİNİN GÜCÜ

25 Eylül 2019 tarihinde Arçelik – Eskişehir bünyesindeki ebeveynler ile Ergeni Takdir ve Eleştirinin Gücü Semineri gerçekleştirildi.

EZBERLENEN CİNSİYET

14-15 Mayıs 2019 tarihlerinde Arçelik- Çayırova fabrikası yönetim ekibi ile Dilde ve Davranışta Ezberlenen Cinsiyet Atölyesi gerçekleştirildi.

EZBERLENEN CİNSİYET

13 Mayıs 2019 tarihlerinde Arçelik- Çerkezköy fabrikasında saha çalışanları ile Dilde ve Davranışta Ezberlenen Cinsiyet Semineri gerçekleştirildi.

EZBERLENEN CİNSİYET

9-10 Mayıs 2019 tarihlerinde Arçelik- Bolu fabrikası yönetim ekibi ile Dilde ve Davranışta Ezberlenen Cinsiyet Atölyesi gerçekleştirildi.

EZBERLENEN CİNSİYET

8 Mayıs 2019 tarihinde Arçelik- Bolu fabrikası saha çalışanları ile Dilde ve Davranışta Ezberlenen Cinsiyet Semineri gerçekleştirildi.

EZBERLENEN CİNSİYET

26 Nisan ve 2 Mayıs 2019 tarihlerinde Arçelik- Çerkezköy fabrikası yönetim ekibi ile Dilde ve Davranışta Ezberlenen Cinsiyet Atölyesi gerçekleştirildi.

EZBERLENEN CİNSİYET

25 Nisan ve 5 Mayıs 2019 tarihlerinde Arçelik- Çerkezköy fabrikasında saha çalışanları ile Dilde ve Davranışta Ezberlenen Cinsiyet Semineri gerçekleştirildi.

EZBERLENEN CİNSİYET

17-18-19 Nisan 2019 tarihlerinde Arçelik- Çayırova fabrikasında saha çalışanları, yönetim ekibi ve idari kadro ile ile Dilde ve Davranışta Ezberlenen Cinsiyet Atölyesi gerçekleştirildi.

EZBERLENEN CİNSİYET

2-3-4-5 Nisan 2019 tarihlerinde Arçelik- Çerkezköy fabrikasında saha çalışanları ve yönetim ekibi ile Dilde ve Davranışta Ezberlenen Cinsiyet Atölyesi gerçekleştirildi.

EZBERLENEN CİNSİYET

27-28-29 Mart 2019 tarihlerinde Arçelik-Ankarafabrikasında Dilde ve Davranışta Ezberlenen Cinsiyet Atölyesi gerçekleştirildi.

SEMİNER YÖNETİMİ

25 Mart 2019 tarihinde Koç Topluluğu Gönüllüleri İle Seminer Yönetimi ve İletişim Atölyesi gerçekleştirildi.

EZBERLENEN CİNSİYET

20 ve 22 Mart 2019 tarihlerinde Arçelik-Çayırova fabrikasında Dilde ve Davranışta Ezberlenen Cinsiyet Atölyesi gerçekleştirildi.

EZBERLENEN CİNSİYET

13-14-15 Mart 2019 tarihinde Arçelik-Eskişehir fabrikasında Dilde ve Davranışta Ezberlenen Cinsiyet Atölyesi gerçekleştirildi.

SEMİNER YÖNETİMİ

7 Şubat 2019 tarihinde Koç Holding Kurumsal Sosyal Sorumluluk Projesi Kapsamında Seminer Yönetimi Eğitici Eğitimi Gerçekleştirildi.

SEMİNER YÖNETİMİ

17 Ocak 2019 tarihinde Koç Holding Kurumsal Sosyal Sorumluluk Proje Eğitici Eğitimi: Seminer Yönetimi gerçekleştirildi.

ERGENİ TAKDİR VE ELEŞTİRİNİN GÜCÜ

15 Eylül 2018 tarihinde Arçelik- Çayırova fabrikasında Ergeni Takdir ve Eleştirinin Gücü Semineri gerçekleştirildi.

BABALIK KEYİFLİ ve ENGELLİ YOLCULUK

Haziran 2018’de Porta gönüllü çalışmaları kapsamında, SosyalBen Vakfı’nın babalar günü etkinliklerine destek için Kiğılı Holding’te çalışan babalara babalık hakkında 1 saatlik seminer verilmiştir.

KURUM İÇİ ETKİLİ İLETİŞİM

Mayıs 2018’de Kurum içi etkili iletişim içerikli Decathlon çalışanlarına 1 günlük atölye çalışması gerçekleştirilmiştir.

EKİP OLMA ve LİDERLİK

6 Ocak 2018’de Dem İlaç çalışanlarına ekip olma ve liderlik konulu yarım günlük bir atölye çalışması gerçekleştirilmiştir.

DUYGULARA DAİR İNCE MESELELER

Eylül 2017’de Duyguların oluşumu, etkisi, anlamı, düşünce ve davranışla ilişkisi hakkında Sompo Japan kurum çalışanlarına seminer verilmiştir. İş ve özel yaşamda duyu düzenlemesi hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

KİŞİLİĞİN HARİTASI

Mayıs, 2017’de gerçekleştirilen 1 günlük atölyede Turkcell çalışanlarına; erken dönemde ebeveyn etkileriyle oluşan yasaklar, komutlar, izinler, hayatla ilgili inançlar, reçetelerin bugüne nasıl etki ettiği kapsanmıştır.