KURUM EĞİTİM AÇIKLAMA
KİŞİLİĞİN HARİTASI Mayıs, 2017’de gerçekleştirilen 1 günlük atölyede Turkcell çalışanlarına; erken dönemde ebeveyn etkileriyle oluşan yasaklar, komutlar, izinler, hayatla ilgili inançlar, reçetelerin bugüne nasıl etki ettiği kapsanmıştır.
DUYGULARA DAİR İNCE MESELELER Eylül 2017’de Duyguların oluşumu, etkisi, anlamı, düşünce ve davranışla ilişkisi hakkında Sompo Japan kurum çalışanlarına seminer verilmiştir. İş ve özel yaşamda duyu düzenlemesi hakkında bilgilendirme yapılmıştır.
EKİP OLMA ve LİDERLİK Ocak 2018’de Dem İlaç çalışanlarına ekip olma ve liderlik konulu yarım günlük bir atölye çalışması gerçekleştirilmiştir.
KURUM İÇİ ETKİLİ İLETİŞİM Mayıs 2018’de Kurum içi etkili iletişim içerikli Decathlon çalışanlarına 1 günlük atölye çalışması gerçekleştirilmiştir.
BABALIK KEYİFLİ ve ENGELLİ YOLCULUK Haziran 2018’de Porta gönüllü çalışmaları kapsamında, SosyalBen Vakfı’nın babalar günü etkinliklerine destek için Kiğılı Holding’te çalışan babalara babalık hakkında  1 saatlik seminer verilmiştir.
EKSİK FAZLA EBEVEYNLİK 27 Aralıkta ARÇELİK Ankara fabrikasında ‘Eksik Fazla Ebeveynlik’ semineri gerçekleştirildi.
SEMİNER YÖNETİMİ 17 Ocak 2019 tarihinde Koç Holding Kurumsal Sosyal Sorumluluk Proje Eğitici Eğitimi: Seminer Yönetimi gerçekleştirildi.
EZBERLENEN CİNSİYET 13-14-15 Mart tarihinde Arçelik-Eskişehir fabrikasında Dilde ve Davranışta Ezberlenen Cinsiyet Atölyesi gerçekleştirildi.
EZBERLENEN CİNSİYET 20 ve 22 Mart tarihlerinde Arçelik-Çayırova fabrikasında Dilde ve Davranışta Ezberlenen Cinsiyet Atölyesi gerçekleştirildi.
SEMİNER YÖNETİMİ 25 Mart’ta Koç Topluluğu Gönüllüleri İle Seminer Yönetimi ve İletişim Atölyesi gerçekleştirildi.
EZBERLENEN CİNSİYET 27-28-29 Mart tarihinde Arçelik-Ankarafabrikasında Dilde ve Davranışta Ezberlenen Cinsiyet Atölyesi gerçekleştirildi.
EZBERLENEN CİNSİYET 3-4-5 Nisan tarihlerinde Arçelik-Çerkezköy fabrikasında Dilde ve Davranışta Ezberlenen Cinsiyet Atölyesi gerçekleştirildi.
EZBERLENEN CİNSİYET 17-18-19 Nisan tarihlerinde Arçelik-Çayırova fabrikasında Dilde ve Davranışta Ezberlenen Cinsiyet Atölyesi gerçekleştirildi.
EZBERLENEN CİNSİYET 25-26 Nisan tarihlerinde Arçelik-Çerkezköy fabrikasında Dilde ve Davranışta Ezberlenen Cinsiyet Atölyesi gerçekleştirildi.
EZBERLENEN CİNSİYET 2-3-4 Mayıs tarihlerinde Arçelik-Çerkezköy fabrikasında Dilde ve Davranışta Ezberlenen Cinsiyet Atölyesi gerçekleştirildi.
EZBERLENEN CİNSİYET 8-9-10 Mayıs tarihlerinde Arçelik-Bolu fabrikasında Dilde ve Davranışta Ezberlenen Cinsiyet Atölyesi gerçekleştirildi.
EZBERLENEN CİNSİYET 13 Mayıs tarihinde Arçelik-Çerkezköy fabrikasında Eksik Fazla Ebeveynlik Semineri gerçekleştirildi.
EZBERLENEN CİNSİYET 15 Mayıs tarihinde Arçelik-Çayırova fabrikasında Dilde ve Davranışta Ezberlenen Cinsiyet Atölyesi gerçekleştirildi.
ERGENİ TAKDİR VE ELEŞTİRİNİN GÜCÜ 21 Eylül tarihinde Arçelik Çerkezköy Fabrikasında ‘Ergeni Takdir ve Eleştirinin Gücü’ atölyesi gerçekleştirildi.
ERGENİ TAKDİR VE ELEŞTİRİNİN GÜCÜ 25 Eylül tarihinde Arçelik Çerkezköy Fabrikasında ‘Ergeni Takdir ve Eleştirinin Gücü’ atölyesi gerçekleştirildi.
EKSİK FAZLA EBEVEYNLİK 9-10 Ekim tarihinde Eskişehir Arçelik fabrikasında ‘Eksik Fazla Ebeveynlik’Semineri gerçekleştirildi.
ÇOCUKLUK HİÇ BİTER Mİ 26 Ekim tarihinde Rollmech Otomotiv’ de ‘Çocukluk Hiç Biter Mi?’ semineri gerçekleştirildi.
DİLDE VE DAVRANIŞTA EZBERLENEN CİNSİYET 27-28 Aralık tarihinde Ankara Arçelik fabrikasında ‘ Dilde ve Davranışta Ezberlenen Cinsiyet’ Atölyesi gerçekleştirildi.